OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22.10.2017r.

 1. 1. W najbliższą niedzielę zapraszamy na Wieczór Uwielbienia. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godz. 17.30 i Eucharystią o godz. 18,00.
 2. Na bocznych ołtarzach znajdują się kartki wspominkowe. Wypominki roczne - ofiara w wysokości intencji mszalnej, a jednorazowe ofiara dowolna. Pamiętajmy o wpisaniu adresu, byśmy mogli wyczytać zapisanych zmarłych w wyznaczonym dniu dla poszczególnych ulic i miejscowości. Dzisiaj w gazecie parafialnej są podane daty modlitwy za zmarłych z wyznaczonymi ulicami i miejscowościami.
 3. Zapraszamy na organizowany w parafii Bal Wszystkich Świętych: dzieci o godz. 14.00, zachęcamy do przebrania się za wybranego świętego lub oznaczenie się jego symbolem. Młodzież zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. a potem na zabawę.
  Przy zapisach, wpisowe na poczęstunek 5 zł.
 4. Dzisiejszą niedzielą rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Pamiętajmy w modlitwie o misjonarzach i ludziach do których nie dotarła jeszcze Ewangelia.
 5. Radio Maryja i telewizja Trwam, jutro goszczą w naszym mieście w parafii Wniebowzięcia NMP na Woli. Rozpoczęcie transmisji o godz. 17.30
 6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie sióstr i braci z Kół Różańcowych
 7. W najbliższą sobotę modlitwa różańcowa będzie odmawiana o godz. 7.30.
 8. W sobotę 28 października uroczystość św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza głównych patronów diecezji.
 9. Spotkanie dzieci I Komunijnych i ich rodziców w niedzielę 5 listopada o g. 11.15.

10. Oaza Modlitwy Sługi Niepokalanej - rekolekcje w Kodniu dla chętnych w dniach 24 - 26 listopada. Zapisy u ks. Ireneusza

11. Dzisiaj przed kościołem możemy złożyć ofiary do puszek na Ośrodek dla Niepełnosprawnych.

12.Trwają zapisy do Parafialnej Ligi Halowej Piłki Nożnej i Siatkowej w różnych kategoriach wiekowych. Drużyny 10 osobowe, zgłoszenia do końca października. W piłce siatkowej drużyny kobiet i mężczyzn.

13. Klerycy WSD zapraszają na sztukę o ks. Brzósce. Wyjazd 8X1 g. 17.30 Koszt 20 zł.

14. OHP prowadzi nabór młodzieży w wieku od 18 do 24 lat na bezpłatne szkolenia. Więcej informacji w gablocie

15. Dzisiaj możemy nabyć nowy numer gazety parafialnej. Znajdziemy w nim zapowiedź Misji parafialnych, w dużej części numer poświęcony jest modlitwie różańcowej z reportażem z Różańca do granic, kolorowy reportaż z odpustu parafialnego, wspomnienia z Wakacji z Bogiem, cenne artykuły dla małżonków, młodzieży, kącik dla dzieci, z wykładem naszej logopedy, świadectwa i inne.

16. Dzieci po Mszy św. podejdą do błogosławieństwa i zgłoszą się po coniedzielne obrazki

17. W minionym tygodniu odszedł do Pana; Szykut Franciszek; za niego, za zmarłych kapłanów, zmarłych polecanych w wypominkach i zmarłych bliskich naszemu sercu módlmy się; Wieczny odpoczynek ...