Dobiegają końca wakacje, a więc i dobiegają końca tygodniowe spotkania w Okunince na cyklicznych koloniach "Wakacje z Bogiem". W tym roku jak i w latach poprzednich odbyło się osiem turnusów na których blisko 300 dzieci i młodzieży z parafii jak i z miasta mogło spędzić wspaniały czas. Tematem tegorocznych spotkań była osoba Św. Jana Pawła II i jego nauczanie. Dzieci i młodzież przez ten tydzień pogłębiali swoją wiedzę na temat nauczania Wielkiego Papieża. Obok formacji duchowej był czas na odpoczynek i zabawę. Codzienne wizyty nad jeziorem były dla wszystkich wielką radością. Ostatnią grupą była młodzież, która pod opieką ks. Darka modliła się i bawiła.

Niech dowodem wspaniałego czasu będzie opinia jednej z uczestniczek:

"Moje wrażenia po wyjeździe są bardzo pozytywne i najchętniej zostałabym w tamtym miejscu dłużej. Podobał mi się sposób w jaki spędzaliśmy czas, bo został podzielony idealnie między zabawę i naukę. Chcę też pochwalić opiekunów za dobre podejście do młodzieży i generalnie całą grupę, bo rzadko się zdarza spotkać tyle ciekawych ludzi jednocześnie. Cieszę się, że zdecydowałam się na wyjazd i będę mieć wiele ciepłych wspomnień z nim związanych". Aleksandra

Za rok też zapraszamy do Okuninki.