Zapraszamy dzieci i młodzież na zabawę ze świętymi w najbliższą sobotę 29 października na 3 dni przed Uroczystością Wszystkich Świętych.Myślą przewodnią wydarzenia będą słowa: "Bóg z miłości przeznaczył nas dla siebie" /Ef 1,5/.

Bal odbędzie się na sali na nowej plebanii przy ul. Brzeskiej 33A. Dzieci przychodzą na 16.00. Prosimy dzieci o przebranie się za wybranego świętego lub świętą albo przyniesienie jakiegoś atrybutu osoby świętej.

Młodzież zapraszamy na 19.00 w strojach galowych.

Wszystkich chętnych prosimy o poinformowanie organizatorów o swojej chęci przybycia na Bal.

Zapisy i informacje szczegółowe:

Ks. Ireneusz ? tel. 500 636 490 Ks.

Mariusz ? tel. 511 019 111 mailem (ireneuszjuskiewicz@wp.pl),

przez Facebooka lub w zakrystii.

Miele widziane jest przyniesienie też ze sobą czegoś słodkiego, czym można będzie podzielić się z bliźnimi przy wspólnym stole. Młodzież prosimy o wpłacenie 5 zł składki na organizację tej imprezy.

Do zobaczenia na Balu