Organizatorzy Parafialnego Koła Rowerowego z Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Białej Podlaskiej zapraszają na niedzielny wyjazd rowerowy do Sławatycz. Wyjazd z parkingu parafialnego godz. 10.15. Trasa wyjazdu będzie następująca: Biała Podlaska – Czosnówka – Ortel Książęcy – Ortel Królewski – Piszczac – Dąbrowica Mała – Dąbrowica Duża – Tuczna – Międzyleś – Matiaszówka – Sławatycze – Mościce – Jabłeczna – Szostaki – Zabłocie - Biała Podlaska. Na trasie niespodzianki. 28 maja rowerowa pielgrzymka kobiet do Pratulina, szczegóły za tydzień.

Organizatorzy Parafialnego Koła Rowerowego z Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Białej Podlaskiej zapraszają na niedzielny wyjazd rowerowy do Serpelic. Wyjazd z parkingu parafialnego godz. 10.15. Trasa wyjazdu będzie następująca: Biała Podlaska – Leśna Podlaska – Nosów – Zakalinki - Horoszki Małe – Serpelice - Borsuki – Gnojno - Konstantynów - Biała Podlaska. Na trasie wycieczki przewidziane są niespodzianki dla uczestników.

Organizatorzy Parafialnego Koła Rowerowego z Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Białej Podlaskiej zapraszają w niedzielę 07 maja 2017 roku na pielgrzymkę rowerową do Sanktuarium w Parczewie na Diecezjalny dzień rodziny pod hasłem ” Miłość wszystko przetrzyma”. Zbiórka wszystkich chętnych na parkingu parafialnym o godz. 7oo . Zabieramy z sobą prowiant na drogę , płaszcz od deszczu , zapasową dętkę , kask obowiązkowo i koszulkę parafialną . Trasa pielgrzymki : Biała Podlaska – Łomazy – Rossosz – Wisznice , gdzie dołączy do nas grupa rowerowa z Wisznic – Jabłoń – Parczew . Droga powrotna- Rudno – Komarówka Podlaska – Kolembrody – Korczówka- Krasówka – Bielany – Biała Podlaska. W przypadku ulewnego deszczu wyjazd zostanie odwołany.

Fotorelacja z pielgrzymki >>>>>>

Organizatorzy Parafialnego Koła Rowerowego z Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Białej Podlaskiej organizują w niedzielę 30 kwietnia i poniedziałek 01 maja wyjazd rowerowy . Wyjazd z parkingu parafialnego 30 kwietnia i 1 maja godz. 10.15. Trasa niedzielnego wyjazdu rowerowego będzie następująca : Biała Podlaska – Rokitno – Cieleśnica . zwiedzanie dworku państwa Chwesiuków - Zaczopki – Olszyn – Pokinianka – Rokitno – Biała Podlaska . Trasa poniedziałkowego wyjazdu : Biała Podlaska – Cicibór – Hrud – Klonownica - Janów Podlaski – zwiedzanie Zamku Biskupiego , kiermaszu – Nowy Pawłów –Romanów – Komarno – Biała Podlaska

Organizatorzy Parafialnego Koła Rowerowego z Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Białej Podlaskiej organizują niedzielny wyjazd do Witoroża . Wyjazd z parkingu parafialnego 23 kwietnia 2017 r. godz. 10.15. Trasa wyjazdu rowerowego będzie następująca : Biała Podlaska – Wólka Plebańska – Janówka – Młyniec – Leszczanka – Witoroż – Strzyżówka – Żerocin- Szachy – Puchacze – Rogożniczka – Biała Podlaska. Około 60 km.

Więcej artykułów…