więcej zdjęć >>>>

"Idźmy i głośmy ja Maryja"  Pod takim hasłem w dniach 2-3 czerwca b.r. odbyła się V Ogólnopolska Pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę. Siostry i bracia z Kółek Różańcowych z naszej parafii dołączyli do tej pielgrzymki w dniach 3go czerwca. Wyruszyliśmy z parkingu przy naszym kościele Narodzenia NMP o godz 2:30 pod opieka ks. Wikariusza Zbigniewa. Cały dzień upłynął w atmosferze modlitewnej, bardzo miłej i serdecznej. Rozpoczęliśmy modlitwą poranną i pieśnią: „Kiedy ranne wstają zorze”. Odśpiewaliśmy również Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Odmówiliśmy trzy części Różańca św. – I cz. W drodze do Częstochowy, II cz. Zgodnie z programem na błoniach w Częstochowie i IV cz. W drodze powrotnej. Prosiliśmy Matkę Bożą aby otoczyła swą opieką nasze rodziny, nasze dzieci, aby uchroniła młodzież nasza od niewiary.

Więcej…

24-25 maja dzieci które w tym roku przyjęły I Komunię św., z naszej parafii udały się z pielgrzymką do Częstochowy oraz do Krakowa - Łagiewniki. Codziennie była odprawiana Msza św. oraz z uśmiechem na ustach nawiedzaliśmy święte miejsca.

fotorelacja >>>>>>>>

24-25 maja dzieci które w tym roku przyjęły I Komunię św., z naszej parafii udały się z pielgrzymką do Częstochowy oraz do Krakowa - Łagiewniki. Codziennie była odprawiana Msza św. oraz z uśmiechem na ustach nawiedzaliśmy święte miejsca.24-25 maja dzieci które w tym roku przyjęły I Komunię św., z naszej parafii udały się z pielgrzymką do Częstochowy oraz do Krakowa - Łagiewniki. Codziennie była odprawiana Msza św. oraz z uśmiechem na ustach nawiedzaliśmy święte miejsca.

Fotorelacja >>>

W piątek 28 kwietnia 2017 w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenia wojewódzkich Laurów Konserwatorskich. W imieniu ministra Piotra Glińskiego Złotymi Odznakami wyróżniono też osoby o szczególnym wkładzie w opiekę nad zabytkami. Wśród odznaczonych znaleźli się proboszczowie z Białej Podlaskiej - ksiądz Marian Daniluk i ksiądz Waldemar Izdebski.

Więcej…

Więcej artykułów…