Mija 30 lat od kiedy mieszkańcy Sławacinka Starego mogą się modlić w swojej kaplicy. W najbliższą niedzielę w kaplicy odbędzie się Msza święta z okazji jubileuszu. Po Mszy będzie miał miejsce festyn rodzinny organizowany przez mieszkańców Sławacinka przy pomocy parafii. Z tej racji niedzielny wyjazd chcemy zaproponować do Sławacinka.

Wyjazd tradycyjnie z parkingu parafialnego o godzinie 10:30. Pojedziemy  ul. Narutowicza , Zamkową , Witorozką , przez nowe rondo , ul. Sokulska , Porosiuki , Stary Sławacinek.

Jako Parafialna Grupa Pielgrzymkowa na Mszy uczestniczymy w parafialnych koszulkach (żółte).


Po odbyciu pielgrzymki do Bracławia powracamy do wspólnych niedzielnych wyjazdów rowerowych. W najbliższą niedzielę chcielibyśmy wszystkich chętnych zaprosić na wyjazd. Trasa niedzielnego wyjazdu:

Biała Podlaska ? Grabanów Kolonia ? Kaliłów OŚRODEK REKREACYJNY POPÓWKA ?Woskrzenice Małe OŚRODEK ?WIOSENNY WIATR ? Husinka ? Rokitno ? Klonownica ? Biała Podlaska.

Wyjazd tradycyjnie 10:30 z parkingu parafialnego.

 

Z okazji wczorajszego wspomnienia św. Krzysztofa Patrona podróżujących, zapraszamy na Mszę św. o godzinie 12:00, która będzie sprawowana w intencji wszystkich kierowców. Po każdej zaś Eucharystii będzie można poświęcić pojazdy.

MSZA ŚWIĘTA 26 CZERWCA 2015 GODZINA 19:30

Drodzy Państwo

Dzięki waszemu zaangażowaniu, finansom i ciężkiej pracy dołączyliśmy Koncertem Biała dla Jezusa do kilku miast w Polsce które uwielbiły Boga w dniu Bożego Ciała.

Chcielibyśmy Państwa zaprosić na Mszę świętą w dniu 26 czerwca do kościoła Narodzenia Najświętszej Maryi Panny przy ul. Brzeskiej, na godzinę 19:30, podczas której będziemy dziękować Bogu za dzieło "Biała dla Jezusa" i modlić się za wszystkich którzy się w nie włączyli.

Po Mszy zapraszamy do sali audiowizualnej na plebanii, gdzie obejrzymy film i fotorelację z koncertu i podzielimy się wrażeniami.

 

?Błogosławieni czystego serca ? DETOKS SERCA? pod takim hasłem spotkamy się w tym roku w Pratulinie 19/20 czerwca 2015 roku na VI Jerychu Młodych. Tytuł spotkania nawiązuje do błogosławieństwa ?Błogosławieni czystego serca albowiem oni Boga oglądać będą?, które jest hasłem duchowych przygotowań do ŚDM na 2015 rok. W tym roku Jerycho będzie miało medyczny motyw przewodni. Od tam tego roku w samym Pratulinie trochę się zmieniło, czeka na nas nowa scena/ołtarz. W tym roku w programie:

PIĄTEK 19 czerwca

17.00 Który Pan ma numerek, czyli REJESTRACJA
19.00 Trąby Jerychońskie. Ruszamy!

DUCHOWE EKG
Gość wieczoru: Paweł Królikowski
MĘKA PAŃSKA NA GITARĘ, PERKUSJĘ I PIASEK

DEFIBRYLACJA
Słowo Boże ? ks. Robert Patro (Zielona Góra)
Adoracja z uwielbieniem
Kino nocne

SOBOTA 20 czerwca

KORONOGRAFIA WIARY
Katecheza
Face to Face czyli spotkanie w małej grupie

AKCJA REANIMACYJA
Wielki FLASH MOB do hymnu Jerycha prowadzi ks. Jerzy Frankiewicz- pierwszy flashmobowiec w sutannie z ekipą (Zamość)
TOUR DE PRATULIN o ?Złote Kropidło? ? wyścig pojazdów z akcji ?Poświęć Kilometr?

DETOKS SERCA
Gość dnia: Andrzej ?Kogut? Sowa ? autor bestsellera ?Ocalony. Ćpunk w Kościele?

ECHO SERCA
Godzina świadectw: min. s. Anna Bałchan, p. Sikorscy i inni

TRANSPLATACJA SERCA Eucharystia

Zapisy przez wypełnienie Karty Uczestnika do 14 czerwca! Koszt 20zł!

Więcej artykułów…